Czy felgi oryginalne są lepsze niż markowe zamienniki?

felgi aluminiowe przymierzalnia

W omówieniu zagadnienia przedstawionego w temacie posłużymy się przykładem felg zamienników renomowanego niemieckiego producenta ALCAR, do którego należą takie marki jak DEZENT, DOTZ i AEZ.

Porównując ceny oryginalnych felg OE z cenami nawet najdroższych modeli felg aluminiowych DEZENT, AEZ lub DOTZ, okazuje się, że felgi zamienniki kupimy znacznie taniej. Jeżeli z drugiej strony padnie argument, że za jakość warto dodatkowo dopłacić, to bardzo często jest to prawdą, ale nie w przypadku tego konkretnego porównania. Do tego celu wybraliśmy właśnie najwyższej jakości felgi aluminiowe DEZENT, DOTZ, AEZ, które posiadają niemal wszystkie cechy felg oryginalnych. Są to przede wszystkim:

– każda felga posiada certyfikat TUV

– produkcja felg w bardzo nowoczesnej fabryce w Niemczech

– wybrane felgi posiadają nawet homologację ECE

ECE- felgi aluminiowe identyczne z oryginalnymi fabrycznymi felgami pod względem wymiarów i parametrów. Nie wymagają zestawów montażowych, śrub lub nakrętek innych niż oryginalne. Możliwa jest też podmiana kapsla z logo producenta AEZ, DEZENT, DOTZ na kapsel oryginalny OE – średnica otworu jest identyczna.

– wszystkie modele felg są przystosowane do montażu czujników ciśnienia TPMS

– rygorystyczna kontrola jakości wszystkich produktów oraz innowacyjna powłoka lakiernicza pozwalają uzyskać jakość nie gorszą niż tę, cechującą felgi OE. Producent felg DOTZ, AEZ i DEZENT oferuje 3 lata pisemnej gwarancji na wszystkie swoje produkty i gwarantuje możliwość użytkowania swoich produktów przez cały rok – również w okresie zimowym.

Zapytacie się, a gdzie najtaniej i najszybciej kupię takie felgi? Razimy zajrzeć do największy sklep z felgami Warszawa, który oferuje pełną gamę produktów DEZENT, DOTZ, AEZ.

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *